PRO DOSPĚLÉ

Skupinové lekce o malém počtu osob nám umožňují zajistit kvalitu a individuální přístup ke každému klientovi. Náročnost a zaměření lekcí je různé, proto doporučujeme si v rezervačním systému pročíst popis lekcí a jejich náročnost. V případě specifických zdravotních problémů se nám klidně ozvěte a danou lekci prokonzultujeme - popřípadě přímo na lekci neváhejte oslovit trenéra o alternativní cvik :)

Uzavřené kurzy jsou zaměřené zejména na čerstvé maminky, které se chtějí po porodu opět “dát dokupy”. Klademe důraz na Diastázu (rozestup břišních svalů) a pánevní dno. Kurzy vede zkušená fyzioterapeutka.

SKUPINOVÉ LEKCE

Photo by <a href="https://unsplash.com/@brucemars?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText">bruce mars</a> on <a href="https://unsplash.com/photos/tj27cwu86Wk?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText">Unsplash</a>

UZAVŘENÉ KURZY

SKUPINOVÉ LEKCE

Pro dospělé máme v nabídce hned několik stylů lekcí - Zdravá záda, Deep body, HIIT, Kruháč, Intervalový trénink. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Na lekcích lze cviky konzultovat s trenérem a popřípadě upravit dle potřeby.

UZAVŘENÉ KURZY

Photo by <a href="https://unsplash.com/@brucemars?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText">bruce mars</a> on <a href="https://unsplash.com/photos/HHXdPG_eTIQ?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText">Unsplash</a>

Diastáza a pánevní dno. Poporodní péče pro maminky, aby se opět cítily dobře. Kurzy jsou vedeny fyzioterapeutkou, která se specifikuje na maminky po porodu s problémy v oblasti diastázy (rozestup břišních svalů) a pánevního dna. Na kurzy je nutné se nahlásit předem.
A nebojte, jsme kids friendly :)

REZERVAČNÍ SYSTÉM